BEAUTY & WELLBEING DEŇ 

3 OMLADZUJÚCE RITUÁLY
  3 INŠPIRUJÚCE ŽENY a 
 3 TÉMY PRE TVOJU KRÁSU, UVOĽNENIE A ZDRAVIE 


✨  Liečivá seba-masáž brucha a reprodukčných orgánov
 ✨Omladzujúce techniky pre dekolt, krk a tvár
  ✨ Uvoľnenie vysokovibračnou hudbou  Toto je to, čo chceš zažiť a pocítiť na svojom vlastnom tele, tvári a v každej jednej Tvojej bunke. Dokonalé uvoľnenie a prepojenie na viacerých úrovniach, 2.12.2023 o 10.00 hod. (Hurbanovo námestie 12), v Bratislave.Ako bude tento MAGIC a BEAUTY deň vyzerať?
 
1. omladzujúci rituál (10.00 hod. - 11.30 hod.) -  Liečivá seba-masáž brucha a reprodukčných orgánov s Martinou Medveckou 
✨2. omladzujúci rituál (12.00 hod. - 13.30 hod.) -  Omladzujúce techniky pre dekolt, krk a tvár so Žofia Dubravíkovou
3. omladzujúci rituál  (14.00 hod. - 15.30 hod. -  Uvoľnenie vysokovibračnou hudbou  s Martinou Šedlbauer


123 EUR.......99 EUR 


 Martina Medvecká
 


 Medzinárodne certifikovaná senior inštruktorka taoistických čikungových cvičení a meditácií, sprievodkyňa žien liečivou tao sexualitou a tiež certifikovaná praktikantka, učiteľka hĺbkových terapeutických masáží brucha Chi Nei Tsang, Systému Univerzálne Liečivé Tao. Vyštudovala operný spev, niekoľko rokov pôsobila vo svete biznisu a skôr než objavila Tao, vyskúšala na svojej ceste mnohé cvičenia a terapie a absolvovala kurzy seba vzdelávania, aby sebe a svojmu životu lepšie porozumela a aby našla vnútorný pokoj a rovnováhu. Posledných 11 rokov žije svoj sen a robí to čomu verí, čo miluje, čo ju napĺňa a prináša úžasné pozitívne transformačné zmeny v oblasti fyzického, mentálneho a emocionálneho zdravia do života mnohých ľudí.
 

 
✨  Akým omladzujúcim rituálom Ťa táto žena prevedie? 

Na tomto workshope ti Martina odhalí tajomstvo sily ukryté v našich črevách a prevedie Ťa pomocoutechniky jednoduchej Chi nei tsang sebamasáže, ktorou môžeš ošetrovať samu seba, kedykoľvek to bude potrebné.
 
 Hovorí sa, že aj len päť až desať minút každodennej seba masáže môže priniesť nespočetné výhody, ktorých výsledkom je:
 
✨ naštartovanie detoxikácie
✨ zvýšenie cirkulácie krvi, lymfy, energie v bruchu a panve
✨ rýchle uvoľnenie stresu a napätia
✨ zmiernenie nepravidelnej a bolestivej menštruácie, PMS, 
✨ zmiernenie bolestí brucha a odstránenie zácpy
✨ udržiavanie prirodzeného tonusu tkanív
✨ posilnenie imunity
✨ väčšie vedomie svojho stredu
✨ omladzovanie celého organizmu

 
Táto metóda zahŕňa taoistické chápanie meridiánového systému energie a zameriava sa na centrum tela pupoka jeho okolie, nakoľko pupok je hlavnou oblasťou, kde dochádza k nerovnováhe a táto nerovnováha môže spôsobiť negatívne emócie, stres a nakoniec aj choroby. Ayurvéde je pupok dokonca považovaný za magické miesto , „Bod G“ vašej energie a krásy.

 


Žofia Dubravíková 


 Viacnásobná certifikovaná lektorka v oblasti fyziologického omladzovania tváre a tela. Prirodzeným technikám omladenia sa venuje naplno od roku 2018, odkedy neprestala študovať a vzdelávať sa v tejto oblasti. Zaujíma sa o všetko, čo súvisi s prirodzenou krásou a zdravím. Svoje poznatky s láskou a nadšením šíri ďalej a pomáha tak ženám cítiť sa lepšie a spokojnejšie samé so sebou. Učí techniky na doma, ktoré pomáhajú zmierniť prejavy starnutia pomocou vlastných rúk alebo pomocou použitia holistických pomôcok, akými sú napríklad vákuové banky či masážny kameň guasha. Venuje sa tiež školiacej činnosti a účí prirodzené techniky omladenia aj na profesionálnej úrovni.
  

✨  Akým omladzujúcim rituálom Ťa táto žena prevedie? 

Žofia Ťa prevedie základnými, avšak veľmi účinnými technikami na doma, ktoré môžeš robiť takmer každý deň a ktoré Ti pomôžu:
 
  ✨ zjemniť vrásky na krku 
✨  zmierniť opuchy a dvojitú bradu 
 vytvarovať spodnú kontúru tváre 
 eliminovať marionety a nosovoústne vrásky 
 otvoriť a pozdvihnúť celú tvár a

  v neposlednom rade oddialiť a spomaliť celý proces starnutia
 

Cviky a techniky, ktoré môžeš ľahko a jednoducho zakomponovať do svojho každodenného dňa a využívať tak napríklad aj malé chvíľky počas dňa. 
 

Martina Šedlbauer

Už roky sa zamýšľam nad tým, aké to je, keď si tvoríme život my sami v plnom jeho rozsahu? Aké to je, prevziať plnú zodpovednosť za všetko, čo sa v našom živote odohráva? Ešte pár rokov dozadu som bola v roly obete, život sa mi dial a ľudia okolo mňa boli zodpovední za všetku moju bolesť a utrpenie. No dnes už to mám diametrálne INAK a stala som sa jeho TVORCOM. V mojom živote sa začali diať zázraky, pretože si ich vytváram v radosti a ľahkosti. Živím sa tým, čo najviac milujem a to je maľovanie obrazov - anjelských, abstraktných a mandál a tiež sa venujem hre na vysokovibračné nástroje - krištáľové misy, gongy, tibetské misy a iné. Toto sú moje dary s ktorými som na tento svet prišla a prinášam ich svetu. Kým som ich však objavila, strávila som 20. rokov v korporáte ako uponáhľaná a vystresovaná manažérka. Dnes som veľmi vďačná za to, že som v sebe našla odvahu a silu a vystúpila z mnohých nefuknčných presvedčení.
 

 ✨  Akým omladzujúcim rituálom Ťa táto žena prevedie?  
 
  Muzikoterapia je jeden z hlavných Martinkiných darov a práve týmto úžasným rituálom uzavrieme a podporíme celý náš Beauty a Wellbeing deň. Zažijete 60 minútový vibračný kúpeľ, ktorý Vás prenesie do iného sveta a pomocou vysokých frekvencií zvukov:
 
 
  ✨uvoľníme naše telo, tvár a myseľ
   ✨rozvibrujeme naše bunky
  ✨ zjemníme vrásky a   
✨ 
podporíme účinok predchádzajúcich techník a 

✨ pozdvihneme našu energiu na vyššiu úroveň
 

 Počas tohto dňa bude pre Vás zabezpečené aj drobné občerstvenie v podobe zdravých snakov, tak aby ste sa cítili stále príjemne a zároveň aby ste  na plno mohli venovať všetkým technikám, ktoré budeme robiť a mohli ste z nich mať ten najväčší benefit.